JEANNEAU SUN ODYSSEY 37

Image
VÝROBCA: Jeanneau (Francúzsko) 
TYP: Cruiser, 3 kabíny, zadný kokpit 
PLOCHA PLACHIET: 68 m² 
DĹŽKA (LOA): 11,4 m 
ŠÍRKA: 3,70 m 
PONOR: 1,95 m 
MOTOR: 29 kW 
NÁDRŽE NA VODU: 320 l 
NÁDRŽ NA NAFTU 136 l 
OBLASŤ PLAVBY: bez obmedzenia (8 osôb) 
Image
Do lode sa nastupuje cez zadný kokpit vybavený kormidelným kolesom, rozkladacím stolíkom a lavicami. Kokpit je chránený skladacou strieškou (bimini a sprayhood). Z kokpitu sa vchádza po niekoľkých schodoch do salóna umiestneného v centre lodi. Po pravej strane je stôl a sedačka v tvare písmena U, na ľavej strane je sedačka a navigačný stolík. Kompletne vybavená kuchynka s tečúcou teplou a studenou vodou, chladiacim boxom, plynovým varičom s rúrou a grilom je vzadu vpravo, po ľavej strane je kúpeľňa s tečúcou teplou a studenou vodou, sprchou a WC.
V prednej časti je jedna kajuta, v zadnej časti sú dve samostatné kajuty, každá pre dve osoby. Sedačka v salóne sa dá v prípade potreby rozložiť na pohodlné dvojlôžko. Kabíny sú vybavené posteľnou bielizňou, dekami a vankúšmi. Ďalej je v každej kabíne ventilátor, otváracie okno. 
Loď je vybavená všetkými predpísanými záchrannými prostriedkami, vrátane nafukovacieho člna s prídavným motorom, autopilotom, mapovým plotrom, meraním rýchlosti a smeru vetra, rýchlosti lode a hĺbky.