BENETEAU OCEANIS 411

(v ponuke dve lode)

Image
VÝROBCA: Beneteau (Francúzsko)  
TYP: Cruiser, 4 kabíny, zadný kokpit 
PLOCHA PLACHIET: 69 m² 
DĹŽKA (LOA): 12,74 m 
ŠÍRKA: 3,96 m 
PONOR: 1,90 m 
MOTOR: 39 HP 
NÁDRŽE NA VODU: 600 l 
NÁDRŽ NA NAFTU: 150 l 
OBLASŤ PLAVBY: bez obmedzenia (10 osôb) 
Image
Do lode sa nastupuje cez zadný kokpit vybavený kormidelným kolesom, rozkladacím stolíkom a lavicami. Kokpit je chránený skladacou strieškou. Z kokpitu sa vchádza po niekoľkých schodoch do salóna umiestneného v centre lodi. Po pravej strane je stôl a sedačka v tvare písmena U, na ľavej strane je kompletne vybavená kuchynka s tečúcou teplou a studenou vodou, plynovým varičom s rúrou a grilom. Súčasťou je tiež 200-litrový chladiaci box. V zadnej časti salóna je po pravej strane stolík navigátora, po ľavej strane kúpeľňa s tečúcou teplou a studenou vodou, sprchou a toaletou.
V prednej časti je jedna kajuta pre dve osoby, toaleta a ďalšia bočná kajuta s poschodovou posteľou. V zadnej časti sú dve samostatné kajuty, každá pre dve osoby. Sedačka v salóne sa dá v prípade potreby rozložiť na pohodlné dvojlôžko. Kabíny sú vybavené posteľnou bielizňou, dekami a vankúšmi. Ďalej sú v každej kabíne dve otváracie okná a zásuvka na 220 V (táto ale funguje len pri kotvení v maríne). 
Loď je vybavená všetkými predpísanými prostriedkami, vrátane záchranného ostrovčeka, nafukovacieho člna s prídavným motorom, autopilotom, mapovým plotrom, meraním rýchlosti a smeru vetra, rýchlosti lode a hĺbky.