BENETEAU OCEANIS 411

(v ponuke dve lode)

Image

VÝROBCA: Beneteau (Francúzsko)  

TYP: Cruiser, 4 kabíny, zadný kokpit 

PLOCHA PLACHIET: 69 m² 

DĹŽKA (LOA): 12,74 m 

ŠÍRKA: 3,96 m 

PONOR: 1,90 m 

MOTOR: 39 HP 

NÁDRŽE NA VODU: 600 l 

NÁDRŽ NA NAFTU: 150 l 

OBLASŤ PLAVBY: bez obmedzenia (10 osôb) 

Image

Do lode sa nastupuje cez zadný kokpit vybavený kormidelným kolesom, rozkladacím stolíkom a lavicami. Kokpit je chránený skladacou strieškou. Z kokpitu sa vchádza po niekoľkých schodoch do salóna umiestneného v centre lodi. Po pravej strane je stôl a sedačka v tvare písmena U, na ľavej strane je kompletne vybavená kuchynka s tečúcou teplou a studenou vodou, plynovým varičom s rúrou a grilom. Súčasťou je tiež 200-litrový chladiaci box. V zadnej časti salóna je po pravej strane stolík navigátora, po ľavej strane kúpeľňa s tečúcou teplou a studenou vodou, sprchou a toaletou.

V prednej časti je jedna kajuta pre dve osoby, toaleta a ďalšia bočná kajuta s poschodovou posteľou. V zadnej časti sú dve samostatné kajuty, každá pre dve osoby. Sedačka v salóne sa dá v prípade potreby rozložiť na pohodlné dvojlôžko. Kabíny sú vybavené posteľnou bielizňou, dekami a vankúšmi. Ďalej sú v každej kabíne dve otváracie okná a zásuvka na 220 V (táto ale funguje len pri kotvení v maríne). 

Loď je vybavená všetkými predpísanými prostriedkami, vrátane záchranného ostrovčeka, nafukovacieho člna s prídavným motorom, autopilotom, mapovým plotrom, meraním rýchlosti a smeru vetra, rýchlosti lode a hĺbky.