BENETEAU OCEANIS 351

Image

Výrobca: Beneteau (Francúzsko)

Typ: Cruiser, 3 kabíny, zadný kokpit

Plocha plachiet: 59 m2 

Dĺžka (LOA): 10,67 m

Šírka: 3,81 m 

Ponor: 1,53 m 

Motor: 27 HP 

Nádrže na vodu: 400 l 

Nádrž na naftu: 90 l 

Oblasť plavby: bez obmedzenia (8 osôb) 

Image

Do lode sa nastupuje cez zadný kokpit vybavený kormidelným kolesom, rozkladacím stolíkom a lavicami. Kokpit je chránený skladacou strieškou. Z kokpitu sa vchádza po niekoľkých schodoch do salóna umiestneného v centre lodi. Po pravej strane je stôl a sedačka v tvare písmena U, na ľavej strane je kompletne vybavená kuchynka s tečúcou teplou a studenou vodou, plynovým varičom s rúrou a grilom. Súčasťou je tiež 120-litrový chladiaci box. V zadnej časti salóna je po ľavej strane kúpeľňa s tečúcou teplou a studenou vodou, sprchou a toaletou.

V prednej časti je jedna kajuta pre dve osoby, v zadnej časti sú dve samostatné kajuty, každá pre dve osoby. Sedačka v salóne sa dá v prípade potreby rozložiť na pohodlné dvojlôžko. Kabíny sú vybavené posteľnou bielizňou, dekami a vankúšmi. Ďalej je v každej kabíne ventilátor, dve otváracie okná a zásuvka na 220 V (táto ale funguje len pri kotvení v maríne).

 

Loď je vybavená všetkými predpísanými záchrannými prostriedkami, vrátane nafukovacieho člna s prídavným motorom, autopilotom, mapovým plotrom, meraním rýchlosti a smeru vetra, rýchlosti lode a hĺbky.