BENETEAU OCEANIS 351

Image

VÝROBCA: Beneteau (Francúzsko) 

 TYP: Cruiser, 3 kabíny, zadný kokpit 

PLOCHA PLACHIET: 59 m² 

DĹŽKA (LOA): 10,67 m 

ŠÍRKA: 3,81 m 

 PONOR: 1,53 m 

MOTOR: 27 HP 

NÁDRŽE NA VODU: 400 l 

NÁDRŽ NA NAFTU: 90 l 

OBLASŤ PLAVBY: bez obmedzenia (8 osôb) 

Image

Do lode sa nastupuje cez zadný kokpit vybavený kormidelným kolesom, rozkladacím stolíkom a lavicami. Kokpit je chránený skladacou strieškou. Z kokpitu sa vchádza po niekoľkých schodoch do salóna umiestneného v centre lodi. Po pravej strane je stôl a sedačka v tvare písmena U, na ľavej strane je kompletne vybavená kuchynka s tečúcou teplou a studenou vodou, plynovým varičom s rúrou a grilom. Súčasťou je tiež 120-litrový chladiaci box. V zadnej časti salóna je po ľavej strane kúpeľňa s tečúcou teplou a studenou vodou, sprchou a toaletou.

V prednej časti je jedna kajuta pre dve osoby, v zadnej časti sú dve samostatné kajuty, každá pre dve osoby. Sedačka v salóne sa dá v prípade potreby rozložiť na pohodlné dvojlôžko. Kabíny sú vybavené posteľnou bielizňou, dekami a vankúšmi. Ďalej je v každej kabíne ventilátor, dve otváracie okná a zásuvka na 220 V (táto ale funguje len pri kotvení v maríne). 

Loď je vybavená všetkými predpísanými záchrannými prostriedkami, vrátane nafukovacieho člna s prídavným motorom, autopilotom, mapovým plotrom, meraním rýchlosti a smeru vetra, rýchlosti lode a hĺbky.