Adon spol. s r.o.
Žliabková 29, 013 13 Rajecké Teplice
tel: +421 948 107 794
e-mail: adonsro@gmail.com

Jachting Kapitánske kurzyPrenájom lodíDovolenka na jachteNaša flotilaKontakt

Plachetnica Beneteau Oceanis 411 (v ponuke dve lode)

Základné údaje
Výrobca: Beneteau (Francúzsko)
Typ: Cruiser, 4 kabíny, zadný kokpit
Plocha plachiet: 69 m2
Dĺžka (LOA): 12,74 m
Šírka: 3,96 m
Ponor: 1,90 m
Motor: 39 HP
Nádrže na vodu: 600 l
Nádrž na naftu: 150 l
Oblasť plavby: bez obmedzenia (10 osôb)Do lode sa nastupuje cez zadný kokpit vybavený kormidelným kolesom, rozkladacím stolíkom a lavicami. Kokpit je chránený skladacou strieškou. Z kokpitu sa vchádza po niekoľkých schodoch do salónu umiestneného v centre lodi. Po pravej strane je stôl a sedačka v tvare písmena U, na ľavej strane je kompletne vybavená kuchynka s tečúcou teplou a studenou vodou, plynovým varičom s rúrou a grilom. Súčasťou je tiež 200 litrový chladiaci box. V zadnej časti salónu je po pravej strane stolík navigátora, po ľavej strane kúpeľňa s tečúcou teplou a studenou vodou, sprchou a WC.


V prednej časti je jedna kajuta pre dve osoby, toaleta a ďalšia bočná kajuta s poschodovou posteľou. V zadnej časti sú dve samostatné kajuty, každá pre dve osoby. Sedačka v salóne sa dá v prípade potreby rozložiť na pohodlné dvojlôžko. Kabíny sú vybavené posteľnou bielizňou, dekami a vankúšmi. Ďalej je v každej kabíne ventilátor, dve otváracie okná a zásuvka na 220 V (táto ale funguje len pri kotvení v maríne).

Loď je vybavená všetkými predpísanými záchrannými prostriedkami, vrátane záchranného ostrovčeka, nafukovacieho člna s prídavným motorom, autopilotom, mapovým plotrom, meraním rýchlosti a smeru vetra, rýchlosti lode a hĺbky.. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Plachetnica Beneteau Oceanis 351

Základné údaje
Výrobca: Beneteau (Francúzsko)
Typ: Cruiser, 3 kabíny, zadný kokpit
Plocha plachiet: 59 m2
Dĺžka (LOA): 10,67 m
Šírka: 3,81 m
Ponor: 1,53 m
Motor: 27 HP
Nádrže na vodu: 400 l
Nádrž na naftu: 90 l
Oblasť plavby: bez obmedzenia (8 osôb)Do lode sa nastupuje cez zadný kokpit vybavený kormidelným kolesom, rozkladacím stolíkom a lavicami. Kokpit je chránený skladacou strieškou. Z kokpitu sa vchádza po niekoľkých schodoch do salónu umiestneného v centre lodi. Po pravej strane je stôl a sedačka v tvare písmena U, na ľavej strane je kompletne vybavená kuchynka s tečúcou teplou a studenou vodou, plynovým varičom s rúrou a grilom. Súčasťou je tiež 120 litrový chladiaci box. V zadnej časti salónu je po ľavej strane stolík navigátora, po pravej strane kúpeľňa s tečúcou teplou a studenou vodou, sprchou a WC.


V prednej časti je jedna kajuta pre dve osoby, v zadnej časti sú dve samostatné kajuty, každá pre dve osoby. Sedačka v salóne sa dá v prípade potreby rozložiť na pohodlné dvojlôžko. Kabíny sú vybavené posteľnou bielizňou, dekami a vankúšmi. Ďalej je v každej kabíne ventilátor, dve otváracie okná a zásuvka na 220 V (táto ale funguje len pri kotvení v maríne).

Loď je vybavená všetkými predpísanými záchrannými prostriedkami, vrátane nafukovacieho člna s prídavným motorom, autopilotom, mapovým plotrom, meraním rýchlosti a smeru vetra, rýchlosti lode a hĺbky.. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Plachetnica Jeanneau Sun Odyssey 37

Základné údaje
Výrobca: Jeanneau (Francúzsko)
Typ: Cruiser, 3 kabíny, zadný kokpit
Plocha plachiet: 68 m2
Dĺžka (LOA): 11,4 m
Šírka: 3,70m
Ponor: 1,95 m
Motor: 29 kW
Nádrže na vodu: 320 l
Nádrž na naftu: 136 l
Oblasť plavby: bez obmedzenia (8 osôb)Do lode sa nastupuje cez zadný kokpit vybavený kormidelným kolesom, rozkladacím stolíkom a lavicami. Kokpit je chránený skladacou strieškou (bimini a sprayhood). Z kokpitu sa vchádza po niekoľkých schodoch do salónu umiestneného v centre lodi. Po pravej strane je stôl a sedačka v tvare písmena U, na ľavej strane je sedačka a navigačný stolík. Kompletne vybavená kuchynka s tečúcou teplou a studenou vodou, chladiacim boxom, plynovým varičom s rúrou a grilom je vzadu vpravo, po ľavej strane je kúpeľňa s tečúcou teplou a studenou vodou, sprchou a WC.V prednej časti je jedna kajuta, v zadnej časti sú dve samostatné kajuty, každá pre dve osoby. Sedačka v salóne sa dá v prípade potreby rozložiť na pohodlné dvojlôžko. Kabíny sú vybavené posteľnou bielizňou, dekami a vankúšmi. Ďalej je v každej kabíne ventilátor, otváracie okno. Loď je vybavená všetkými predpísanými záchrannými prostriedkami, vrátane nafukovacieho člna s prídavným motorom, autopilotom, mapovým plotrom, meraním rýchlosti a smeru vetra, rýchlosti lode a hĺbky.2020 Adon spol. s r.o.